Turkish English Deutsch
Turkish English Deutsch
0312 295 64 03
info@hukuksorucevap.com.tr

Hakkımızda

Biz, HUKUK BİLGİ PLATFORMU olarak,

 

İşbirliği Ortaklığında bulunan Yurt içinde ve Yurt dışında Yüzlerce Uzman Avukatlarla, Müşterilerimize davalarında doğru Avukatı sağlamak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Bildiğiniz gibi doğru ve yetkin bir Avukata sahip olmak, sizin için olumlu bir sonuca ulaşmada büyük rol oynuyor.

 

Bu nedenle müşterilerimize Firma websitemiz üzerinden soru cevap hizmetini sunuyoruz.
İş ve Özel hayat’ ta her geçen gün ihtiyaçlar artıyor, bu nedenle sizlere Hukuk Bilgi Danışmanlığı hizmeti  sunuyoruz  ve bu önemli ihtiyacınızı da Ortak Akıl kalitesinde karşılamanızı sağlıyoruz.

Sistemimiz de yalnızca baroya kayıtlı avukatlar İşbirliği Ortaklığında bulunuyor. Günümüzde firmalar ve kişiler tarafından sıklıkla başvurulan bu hizmet müvekkillerin başta parasal olmak üzere birçok konuda kayba uğramasının da önüne geçmektedir. Her sektörde olduğu gibi hukuk alanında da danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Danışmanlık hizmetleri veren firmalara başvurmadan atılan hukuki adımlar kişiler için ve firmalar için ciddi ölçüde para ve zaman kaybı oluşturabilmektedir. Bu noktada uzman görüşü almak azami önem taşımaktadır. Hukuk büroları içinde yapılan avukat danışma hizmetiyle mahkemelerde yapılan savunma hizmeti birbirine karıştırılmamalıdır.

Hukuk alanında danışmanlık edecek olan uzman avukatlarımız müvekkillerine hukuki konularda doğru adımlar atmaları ve atılacak adımların müvekkil için doğuracağı olumlu veya olumsuz sonuçlar konusunda bilgi verirler. Bunun yanında uzmanlarımızın bir diğer görevi de görevi bir hukuk danışmanı olarak müvekkilinin gereksiz davalara girerek zaman kaybı ve maddi zarara uğramasının önüne geçmektir. Avukatlarımız uzman oldukları çalışma alanlarına göre danışmanlık vermektedir.

Hukuki danışmanlık yalnızca hukuki sorunlar olduğunda alınması yerine her zaman alınmalıdır. Bu sayede hukuki problemlerin yaşanması ihtimali bir hayli düşer. Hukuk danışmanlığı hizmeti ile hukuki sorun yaratacak problemler önceden tespit edilerek firma veya kurum uyarılır ve gerekli düzenlemeler daha problem yaratmadan düzenlenir.